O firmie

 

Właścicielem domeny mPolisy.pl jest multiagencja ubezpieczeniowa allbroker-serwis Sp. z o.o. powołana w maju 2011 roku, która wykonuje działalność w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego na podstawie wpisu do Komisji Nadzoru Finansowego nr 11203838/A.

Multiagencja jest pełnomocnikiem dziesięciu Towarzystw Ubezpieczeniowych: Generali, Proama, Signal Iduna, Uniqa, Gothaer, Ergo Hestia, InterPolska, Generali Życie, Inter Polska Życie oraz TUW Macif Życie.

Spółka jest ubezpieczona w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania czynności agencyjnych na sumę gwarancyjną 1 875 927 EURO.

Sąd rejonowy w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000385236
NIP: 7792392254
REGON: 301736580Promocje

Data dodania: 12.06.2015
Ubezpieczenie jachtu
Zbliżają się wakacje, a sezon dla Miłośników sportów wodnych już się rozpoczął! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia jachtów i innych pojazdów wodnych.
czytaj więcej...

Wspólnoty

mieszkaniowe

Pakiet ubezpieczenia wspólnoty od 500 zł rocznie!

Ubezpieczenia

na życie

Z myślą o osobach prowadzących własną działalność gospodarczą, wykonujących wolne zawody, pracownikach małych firm przygotowaliśmy program ubezpieczenia na życia
Zadaj nam pytanie

Kontakt


telefon:

wyślij fax:

napisz e-mail
agencja@mpolisy.pl
Strona główna
O firmie
Do pobrania
Promocje
Oferty specjalne
Kontakt
Polityka Cookies
Ubezpieczenia:
Mój dom i mieszkanie
Mój samochód
Moje podróże
Moja firma
Moja utrata dochodów
mPolisy.pl Agencja Ubezpieczeniowa - ubezpieczenie domu, najtańsze ubezpieczenie mieszkania już od 70zł rocznie, najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne, najtańsze OC,AC, ubezpieczenie podróży, na życie, wspólnoty mieszkaniowe, oc podmiot leczniczy, SIC...
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych